מאיר חזות

מנכ"ל החברה, שותף, אחראי על מו"מ וניהול חוזים מול הלקוחות העסקיים ומוסדות, בעל ניסיון של 25 שנה בתחום. ניהל רשת קמעונאית בתחום במשך שנים, עסק בקניינות עבור רשת ארצית, והכשיר אנשי מכירות בסניפים השונים. במסגרת תפקידו עוסק באינטגרציה של כל התחומים הנדרשים על מנת להביא לתוצאה הסופית המיטבית, מבחינה מקצועית וכלכלית ללקוח הסופי. מאיר מתמחה באפיון צרכי הלקוחות, ארכיטקטורה של תשתיות, מצלמות אבטחה ומערכות מיגון ותקשור.


"אפיון וניתוח הצרכים המדויק של לקוח בזמן הקמת רשת מחשבים מהווה את המפתח לפעילות יעילה ורציפה של החברה לאורך זמן. לקוחות רבים מסתמכים על כך שאתחשב בכל צרכיהם המקצועיים והכלכליים בעת הקמת תשתיות ורשת המחשוב שלהם, ואעדכן אותם בכל חידוש שעשוי ליעל את עבודת הארגון שלהם. המחויבות שלי כלפי הלקוחות עומדת בבסיס הפעולה שלי. האמינות והמקצועיות של פי סי פלוס עומדים לנגדי בכל הצעה, חוזה ועבודה שאני מבצע".


במסגרת תפקידו מתעדכן מאיר על בסיס יומיומי בכל תחומי המחשוב - בפתרונות חומרה ותוכנה ומייעץ ללקוחותינו, שסומכים על הידע המקצועי הנרחב שלו והבנתו המסחרית - המביאים לתוצאות הטובות ביותר האפשריות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח.מנהל את כל הגורמים הקשורים להקמה של רשתות- תמחור חומרה תוכנה וביצוע תוך התחשבות בצרכי הלקוח הספציפי, וניהול בפועל של כל הגורמים המקצועיים.


מוסדות רבים סומכים על אופי עבודתו ומקצועיותו של מאיר בתכנון, תמחור והביצוע של כל דבר הקשור ברשת המחשבים שלהם. אנשי לוגיסטיקה הנמנים בין לקוחותינו בביטוח לאומי, נמל אשדוד ובעוד מוסדות רבים מסתמכים על המקצועיות הרצינות והידע הרב , החוסך להם זמן וכסף רב בכל הקשור בצרכי המחשוב שלהם.

 

 

 

 


לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה