צחי אדמית

בהכשרתו מנהל רשתות מחשוב, בעל נסיון של מעל 15 שנים בתחום רשתות המחשבים, מומחה למערכות מייקרוסופט, הסמכה רשמית של מיקרוסופט: MCP, MCSA, MCSE , מומחה לניהול מערכות לינוקס L.S.E , מהנדס תקשורת סיסקו , ג'וניפר, צ'ק פוינט, C.C.N.A שותף בחברה ומנהל את התחום הטכני.

 

צחי הוא מנהל סיסטם עתיר ניסיון במכלול שירותי IT ארגוניים ובכללם: ניהול מערכות ורשתות, התקנות ומיגרציה של שרתים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, הדרכת משתמשים, ,DRP גיבוי ושחזור מערכות.

 

התחום הטכני בהנהלתו של צחי, עוסק באפיון, תכנון הקמה ותחזוקה של רשתות מחשבים במוסדות ועסקים רבים. חוות השרתים שהוקמה על ידו מספקת מגוון שרותי מחשוב וירטואליים , תוך הסתמכות על טכנולוגיה מתקדמת ביותר. לקוחות עסקיים רבים סומכים על הפתרונות היצירתיים והמקצועיות חסרת הפשרות ומאפשרים לעצמם לעסוק בתחום שלהם מתוך הידיעה כי בהנהלתו של צחי רשת המחשבים שלהם תתפקד ותשודרג ברמה הגבוהה ביותר.


לקוחות עסקיים רבים יוכלו להעיד ולהמליץ על אמינותו הרבה, יכולותיו המקצועיות המרשימות , והתנהלותו הנעימה- ביניהם- פאול אברהמי מבעלי Atano , ערן בליזובסקי סמנכ"ל תפעול אופק אחד מרקטינג, ענבל מעיין סמנכ"ל מיקפלסט, ועוד רבים. פרטי ההתקשרות עימם מפורטים במרוכז ברשימת הממליצים להלן.

 

 

 


לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה