כונן חיצוני חדש מהסדרה היוקרתית S2-PORTABLE בגודל 2.5" ובנפח של 1 Terra

פי סי פלוס מחשבים שמחה לבשר לכם על ההשקת כונן חיצוני חדש המיובא לארץ על ידי קבוצת חיון, נציגת סמסונג בישראל, מהסדרה היוקרתית S2-PORTABLE בגודל 2.5" ובנפח של 1 Terra. הפתרון בעל הנפח גדול במיוחד ביחס לגודלו הפיזי של הכונן, אידיאלי במיוחד בתקופה זו שבה איכות הקבצים ומשקלם גדל בעקבות סרטים ומשחקים באיכות HD.

 
עד לפני כמה חודשים הכוננים הנפוצים היו בעלי משקל 500 גיגה-בייט. כיום, גם משתמשים רגילים שאינם גיימרים מושבעים מחפשים כוננים בעלי משקל גבוה יותר.
הכונן מיועד לאחסון נתונים, תמונות, מוזיקה, משחקים וכל דבר אחר הגודש את ה- PC וזאת בלי מגבלות על הדיסק. נתונים חשובים מגובים, וניתן לקחת אותם לנסיעות, לחברים, לעבודה, ובחזרה הביתה.
סמסונג S2 החדש משלב סגנון מלוטש בשישה צבעים אופנתיים ובעל עיצוב אריזה מבריק ומצודד המכוסה בדוגמאות פשוטות. בנוסף מגיע הכונן עם נרתיק עור ממותג ואופנתי בצבע הכונן.
בזכות צורתו הקומפקטית והעובדה שהוא שוקל 150 גרם בלבד, המשתמשים יכולים לשאת את המידע החשוב בתיק צד או בכיס. בנוסף, כשאר כונני הגיבוי של סמסונג גם S2-PORTABLE החדש מגיע עם מאפיינים חשובים הכוללים תוכנת גיבוי ותוכנת אבטחת מידע:
AutoBackup - תוכנה לגיבוי אוטומטי של הנתונים הקיימים במחשב. אפשרות לגיבוי בזמן אמת או על בסיס הגדרת תזמון קבוע מראש של שעה " יום " שבוע חודש וכו.
Secret Zone - תוכנת הצפנה המאפשרת גישה בלעדית לבעל הכונן למשל במקרה של אובדן הכונן...
Safetykey - תכונה המאפשרת בקלות להגן על תוכן מגובה על-ידי הגדרת סיסמה כחלק מפונקצית הגיבוי האוטומטי של Samsung.
"שוק הכוננים הקשיחים החיצוניים צפוי לגדול בקפיצות מכיוון שצרכנים דורשים שטח אחסון שהוא קל ובטוח לנשיאה", אמר ארמו דריהם, סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת חיון, "כונני ה-S, הידידותיים לסביבה, מציעים עיצוב ייחודי במגוון צבעים אופנתיים עם דחיסות גבוהה, חיבור קל וחבילת תוכנות לאבטחת מידע".מחיר 479 ₪  

במקום 699 ₪

לקבלת פרטים ולרכישה.

כל הקודם זוכה!

 

  

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |